Кнайпа (Kneipe) у німецькомовних країнах означає перш за все пивну, в якій іноді, окрім напоїв, подають також і страви. Важливою відмінністю кнайпи від ресторану є її традиційна роль як місце зустрічей та спілкування.

Ми створили місце в укрнеті, яке має надавати питво та їжу для розуму, - інтелектуальну кнайпу. Виходячи з назви - "Чудова мова" - зрозуміло, що основна тематика обговорення в кнайпі - це мова. У всіх її найширших проявах, включаючи математику, адже математика - це мова науки.

В інтелектуальній кнайпі можна скуштувати два основних різновиди страв.

Коктейль - це суміш статей найширшої тематики, які, відібрані з різноманітних джерел та перекладені українською, так чи інакше стосуються мови, її проявів чи пов'язаних з нею технологій. Ці статті варто смакувати довго, як мохіто в спекотний полудень.

Еспресо - це невеличкі клаптики інформації, подібні до записів в блозі. Як і справжнє еспресо, вони не відіймуть у вас багато часу, але залишать по собі стійкий присмак. Наше еспресо має чотири аромати - Математика, Технології, Теорія мови, Людина і мова.

В інтелектуальній кнайпі є і своя невеличка бібліотека. Можливо, вас зацікавлять рецензі на деякі книги, і у вас з'явиться бажання потримати їх в руках або завантажити до свого букрідера.

Метою "Чудової мови" не є надання унікального контенту, якого немає в інших місцях. Сьогодні в Інтернеті наврядчи можна знайти щось унікальне. Той, хто активно відслідковує іноземні електронні ЗМІ, завітавши до "Чудової мови", ймовірно, просто знизає плечима та піде далі. Проте маємо надію, що феномен інтелектуальної кнайпи стане чимось унікальним в укрнеті. "Чудова мова" - це майданчик, в якому україномовна спільнота зможе отримувати тематичну інформацію рідною мовою та обговорювати надані матеріали зі співвітчизниками. Можливо, колись разом ми спробуємо відповісти на питання, яке прозвучало колись в одному з фантастичних серіалів, і яке є одним з краєбічних каменів цього ресурсу.

Слова мають значення. А імена - владу. Як ви знаєте, Всесвіт почався зі слова. Але що було першим: слово чи думка, яка стояла за словом? Не можна створити мову без думки, і не можна скласти думку без мови. Тож що створило інше, і, таким чином, - Всесвіт?

З пропозиціями та побажаннями пишіть електронною поштою на скриньку

Також, будь ласка, ознайомтесь з правилами використання матеріалів "Чудова Мова".