Цифрова бібліотека в метро Бухаресту

Світлина: wikipedia.org

Телекомунікаційний оператор Vodafone Romania в лютому запустив цифрову бібліотеку в бухарестському метро, яка знаходиться на станції підземки Piata Victoriei (Площа перемоги). Ця цифрова бібліотека є спільним проектом Vodafone Romania, видавничого будинку Humanitas, олайн-магазином elefant.ro, оператора метро Metrorex і рекламного агентства McCann Erickson Romania.

Це вже другий спільний проект мобільного оператора та книговидавців: перший проходив з серпня по жовтень минулого року. Бібліотека пропонує завантаження на мобільні пристрої 500 найменувань книг. В прем'єрі акції брав участь письменник Мірча Кертереску (Mircea Cărtărescu), який роздавав цифрові автографи на копіях своєї нової книги «Карі очі нашого кохання» (Ochiul caprui al dragostei noastre).

Користувачі мобільної мережі можуть безкоштовно завантажити 12 повних книг, а також уривки з інших книг (повні версії яких потім можна придбати на сайтах Vodafone, Humanitas або elefant.ro), за допомогою QR кодів. Зібрання книг включає як румунських авторів, так і переклади румунською творів письменників світової літератури, переважно класиків, таких як Достоєвський, Шекспір, Джеймс Джойс, Толстой і Едгар Алан По.

Цифрова бібліотека на станції бухарестського метро

бібліотека в вагоні бухарестського метро

 


Ще еспресо