10 проблем, які зрозуміє лише той, хто полюбляє вчити мови

Світлина:

Люди, які полюбляють вчити мови, мають триматися один одного, тому що, коли ви захоплюєтесь якоюсь мовою, ніхто не може зрозуміти ваші страждання (і ваші радощі!) краще, ніж коло спільників. Спеціалісти перекладацької компанії Transparent навели 10 випадків з життя, які можуть зрозуміти лише ті ваші друзі, які полюбляють вчити мови так само, як і ви. А чи побували колись ви в якихось із вказаних ситуацій?

1. Вчити мову вам заважає.. вивчення іншої мови. Бо за дурною головою нема рукам спокою, а також і тим, хто любить вчити мови!

2. Коли ви зустрічаєте людей, які розмовляють іноземною мовою, ви потайки слідкуєте за ними, поки не зрозумієте, що це за мова. Ви начебто не робите нічого поганого... якщо вас не зловлять на цьому!

3. Коли люди дізнаються, що ви володієте ще якоюсь мовою, вони просять вас "просто скажи що-небудь!" Подобається вам це чи ні, вам краще вигадати щось дотепне, щоб провчити таких персонажів.

4. Ви настільки багато часу вивчаєте іноземні мови, що більше не можете сказати ані слова рідною. Краще б вам придбати кишеньковий розмовник... з перекладом на рідну мову!

5. Хтось запитує вас, навіщо ви вивчаєте саме цю мову, буцімто неможливо просто вивчати мову для власного задоволення. Ви втомились від тих, хто не любить мови? Скажіть їм це відверто!

6. Хтось зневажливо говорить, що "англійську знають всі". У відповідь на це ніколи не буде достатньо слів жодною мовою.

7. Інші люди говорять про вас іноземною мовою, вважаючи, що ви її не розумієте... але ви розумієте! Ви знаєте, що вони говорять про тих, хто прикидається :)

8. Ви починаєте parler en multiple idiomas at the same tiempo. Коли ваш язик починає справді заплітатися, певно, прийшов час вчити мову жестів.

9. Ви розпізнаєте кожне окреме слово в реченні, яке читаєте, але всі разом вони не мають сенсу. Щоб ви не робили, в таких випадках ні в якому разі не покладайтеся на Google Translate!

10. Ви думаєте про те, яку мову вчити далі, коли не можете підтримувати знання тих мов, які вже вчили. Бо дійсно, головне - почати!


Ще еспресо