Найгарніші і найкрасивіші слова в світі. Що вони означають?

Деякі слова більш красиві і приємні, ніж інші, і іноді слова, які гарно звучать, впливають на ставлення людей до самих явищ, які вони означають. Користувачі ресурсу Reddit вирішили обрати найгарніші, тобто найкрасивіші, слова з різних мов світу, а ми обрали, на нашу думку, найкращі з них. В переліку можна знайти дещо дивне, проте загалом це слова, які або дуже гарно звучать, або мають якесь поетичне значення. Отже...

Світлина: http://inspirably.com/quotes/

Spookasem - це "солодка вата" мовою африкаанс. Добре не лише смакує, алей й звучить!

Eudaimonia - це слово грецької мови буквально мона перекласти як "стан знаходження в доброму гуморі", воно означає стан задоволення, яке виникає у доброї людини.

Shuushi - саме так японською мовою звучить "осіння меланхолія".

Nakakapagpabagabag - це ідеальне слово тагальської мови тагалог, воно лікує те, що означає. Його перекладають як "щось, що не дає спокою", проте спробуйте виговорити його і, якщо вдасться, - відчуєте полешення і задоволення!

Kæreste - це слово з данської мови перекладається як "найдорожчий", і данці користуються ним для позначення коханого хлопця чи дівчини, тобто це також "коханий" чи "кохана".

Rimjhim - "ніжний звук дощу, що постукує по поверхні" мовою гінді.

Fernweh - німецьку мову вважають жорсткою і неромантичною, проте хіба могло б в такій мові вининути слово, що означає "почуття туги за місцем, в якому ніколи не був"? Це антонім "ностальгії", туги за батьківщиною, стан, коли ти відчуваєш, що маєш залишити своє звичайне оточуюче середовище і відвідати нові місця, втікаючи від буденного життя за допомогою мандрівок.

Komorebi - дуже красиве слово з японської мови, проте його значення ще краще: "світло, що просочується крізь дерева".

Hanyauku - слово, яке означає "крастися по гарячому піску" походить з Намібійської пустелі і використовується в мові квангалі (родина банту)

Mångata - "віддзеркалення місяця у воді" шведською мовою.

Tárvotur - "мокрий від сліз", ісландська мова

Mir - мабуть, наівідоміше слово російської мови, одночасно означає "мир" і "світ"

Abendrot - ще одне гарне і романтичне слово німецької мови буквально означає "вечірній червоний", а перекладається як "кольори вечірньої зарі"

Goya - це слово в мові урду означає "підозру чи сумнів, що виникають після добре розказаної історії"

Acaronar - з каталанської мови це слово перекладається як "ніжно притягувати когось ближче до себе"

Chuchoter - французька мова відома своїми красивими і милозвучними словами, проте “chuchoter” є не лише гарним, але й ономатопічним, бо означає "шепотіти".

Tu’burni - буквально з арабської мови це перекладається як "поховай мене", і означає бажання померти раніше людини, яку кохаєш, щоб не довелося жити без неї.

Ubuntu - це слово з мови нгуні з групи мов банту відоме завдякий одноіменному дістрибутиву операційної системи Linux і буквально означає "людяність", представляючи цілу філософію людської доброти.

Torpe - мовою філліпіно це означає "любити когось, проте бути занадто сором'язливим для того, щоб намагатись створити романтичні стосунки"

Sib ncaimмовою хмонг це означає "розійтись після короткої зустрічі, щоб ніколи не зустрітися знову".

Sonrisa - було б дивно, якби в такому переліку обійшлося без слова "посмішка", але дива на сталося, і найкраще слово для позначення посмішки має іспанська мова.


Ще еспресо